Menu

Queen of Atlantis

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Queen of Atlantis

Automat Queen of Atlantis Online ZdarmaUdělejte si čas na návštěvu Atlantidy ukryté v hlubinách moří, kde se budete moci setkat s její královnou a vyhrát nádherné odměny. Queen of Atlantis je výherním automatem zdarma, který není nutné stahovat. Ponořit se pod mořskou hladinu a objevit toto ztracené město je tak velmi snadné. Všechna podmořská stvoření pro vás navíc mají spoustu peněžních výher.

Tento výherní automat je velmi známý pro svůj grafický design. Musíte si přeci být jistí, že při představení se na dvoře královny Atlantidy budete náležitě prezentováni. Tento výherní automat vypadá zkrátka neodolatelně nádherně, stejně jako samotná královna. Luxusní svět Atlantidy je vyobrazen na pozadí válců. Zahlédnout můžete také pestrobarevné květiny, které pokrývají okraje automatu a dodávají mu na eleganci.

Automat Queen of Atlantis Online Zdarma

 

Během hraní narazíte na spoustu vodních živočichů. K tomu, abyste vyhráli, budete muset spojit symboly chobotnic nebo různých ryb. Výherní automat se rozkládá celkem na 5 válcích s úžasnými 1024 výherními liniemi. Tak vysoký počet výherních linií vám pomůže získat výhry opravdu často. Návratnost k hráči zde dosahuje 96,41 % a je tak téměř zaručeno, že domů odejdete s velmi decentními výhrami.

Tento výherní automat vám umožní nastavit si upřednostňovanou hodnotu sázky. Pro zahájení hry ale musíte vsadit alespoň 0,50 mince. Vysoký sázkaři mohou své sázky zvýšit až na 250 mincí. Pamatujte si také, že čím vyšší sázka, tím vyšší budou i výhry. Výhry získáte při zobrazení třech a více stejných symbolů na aktivní výherní linii. Symboly hracích karet vám nabídnou nižší výhry, ale budou se objevovat častěji. Tu nejvyšší výhru získáte za symbol královny Atlantidy.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti