Menu

Gets The Worm

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Gets The Worm

Automat Gets The Worm Online ZdarmaKdyž pomyslíte na nějakého červa, tak vám asi těžko na mysl přijde něco roztomilého. Co se týče škůdců, tak jsou asi červi na konci žebříčku oblíbenosti, ale tento herní automat o nich rozhodně není. Zde se jedná o ptácích, které červi chytají. Téma tohoto výherního automatu vychází z pořekadla, které tvrdí, že ranní ptáče dál doskáče (v angličtině: the early bird will catch the worm). Celé téma ale vypadá poněkud archaicky.

Automat Gets The Worm Online Zdarma

 

Tento výherní automat obsahuje celkem 5 válců a na každém z nich narazíte na symboly spojené s volnou přírodou, které se vyznačují jednoduchou grafikou. Vsadit si budete moci celkem až na 25 výherních linií. Jednotlivými symboly mohou být například slunečnice nebo ptačí hnízda, ale všechny symboly mají jedno společné. Jejich barevnost vám zaručeně zvedne náladu. Celá hra je zasazena na pastvinu do volné přírody. Volnost celého automatu vyvolá v hráčích pocit naprosté nespoutanosti. Zahoďte tak všechny zábrany a neváhejte zvýšit své sázky.

Jak je již známé z jiných automatových her, hráči musí tvořit různé výherní kombinace, za něž jim automat vyplatí výhry. Některé symboly mají vyšší hodnotu a některé nižší. Mezi speciální symboly pak patří scatter symboly a wild symboly. Wild symbolem je logo automatu, který vám za výherní kombinaci z pěti symbolů vyplatí jackpot v hodnotě 20 000 kreditů. Scatter symbolem je červ. Za tři nebo více červů vyhrajete spiny zdarma. Zároveň platí, že čím více červů, tím více spinů zdarma.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti