Menu

Tally Ho

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Tally Ho

Výherní Automat Tally Ho Zdarma OnlineSázkaři by nyní měli zatnout zuby, protože tento výherní automat je zve na výtečnou zahradní slavnost, na které však platí ty nejvybranější pravidla etikety. Tento výherní automat od společnosti Microgaming má 5 válců a 9 výherních linií, čekejte tak přímočarou hru vhodnou pro hráče všech zkušenostních kategorií. Nečekejte ale, že by Tally Ho byl nudným automatem, protože od toho má opravdu daleko. Nabídne vám stejné množství volných zatočení jako třeba wild a scatter symbolů.

Výherní Automat Tally Ho Zdarma Online

 

Možná se nejedná o tu nejmodernější hru mezi všemi online výherními automaty, ale to neznamená, že nestojí za to si ji zahrát. Tally Ho obsahuje lákavé a jedinečné téma pro hráče, kteří mají už dost neustále stejných starých automatů. Také ale dokáže přilákat ty hráče, kteří upřednostňují jednoduché, ale úhledné automaty bez přílišného množství triviálních bonusových her.

Navzdory velmi jednoduché estetické stránce obsahuje tento automat krásnou malou bonusovou hru s 10 volnými koly. Tuto hru aktivujete, pokud máte dostatek štěstí a na válcích si vytočíte 3, 4 nebo 5 scatter symbolů. Během bonusové hry se bohužel na válcích nezobrazuje žádný jiný speciální symbol, ale alespoň můžete volná zatočení spustit opakovaně.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti