Menu

Cherry Fiesta

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Cherry Fiesta

Automat Cherry Fiesta Online ZdarmaCherry Fiesta je výherní automat, který byl inspirován jarním obdobím, kdy je možné vidět třešňové sady plné nádherných a zralých červených plodů. Je perfektní čas na to, tyto šťavnaté plody sklidit a při tom sledovat jemný větřík, který se třešňovým sadem prohání. Tento výherní automat si můžete zahrát na platformě společnosti BGaming, ale v podstatě se jedná o jednoduchou automatovou hru, která nabízí uspokojivé výplaty i možnost získat sladký jackpot. Čtěte dál a dozvíte se o tomto automatu více.

Automat Cherry Fiesta Online Zdarma

 

Převládající barvou je v tomto hracím automatu růžová. Naprosto celý tento automat byl vybarven v některém z růžových tónů, i když je to barva, která asi všem hráčům výherních automatů nepřipadá příliš atraktivní. Tento hrací automat se pyšní 2D designem a velmi chytlavým soundtrackem. Cherry Fiesta vám nabídne celkem 5 válců a 9 výherních linií, na které si můžete vsadit vždy pouze po jedné minci. Znamená to, že celková sázka dosahuje 9 mincí. Upravit je ale možné hodnotu vsazených mincí, které se mohou pohybovat od 10 centů až po 1 dolar. Veškeré potřebné informace naleznete i v přehledné tabulce výplat.

Herní symboly

Tento hrací automat je známý pro svoji jednoduchost a využití pouze těch nejběžnějších symbolů. Mezi symboly patří i symboly hracích karet, které jsou ale symboly s nejnižší hodnotou. Wild symbol má podobu košíku plného třešní a také vám může vyplatit vlastní výhru. Za 5 těchto symbolů získáte až 5 mincí. Scatter symbolem je jedna nádherná zralá třešně, která vám na rozdíl od wild symbolu může aktivovat různý počet bonusových spinů zdarma. Vždy ale záleží, kolik těchto třešní se vám na válcích podaří zobrazit.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti