Menu

Turbo Slots

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Turbo Slots

Hrací Automat Turbo Slots Online ZdarmaTento výherní automat je zbrusu novým pětiválcem s velmi propracovanou grafickou stránkou založenou na atraktivním tématu Sci-fi. Jedná se o naprosto skvělou automatovou hru, ve které nebude chybět ani robotický wild symbol a 5 výherních linií. I všechny další funkce tohoto automatu slouží k tomu, aby vás při hraní skvěle pobavily. Těšit se můžete na twister wild symbol, expandující wild symbol a náhodný wild symbol.

Funkce výherního automatu

Tento výherní automat obsahuje celkem 5 výherních linií. Než se pustíte do točení válců, nastavte si úroveň vašich sázek a podívejte se, jaké máte možnost vyhrát odměny v tabulce výplat. Nastavit si můžete opravdu vše.

Vámi získané výhry můžete v tomto hracím automatu vsadit v hazardní hře a zdvojnásobit je. Stačí uhodnout správnou barvu následující karty z balíčku. Pokud ale nechcete příliš riskovat, můžete si vsadit jen polovinu z vaší výhry a druhá polovina bude okamžitě převedena na váš herní účet. Hazardní hru můžete opakovat i několikrát po sobě.

Pokud se na prvních 3,4 nebo 5 válcích objeví jen symboly třešní, citrónů, pomerančů nebo kiwi, budou všechny vaše výhry vynásobeny 3x, 4x nebo 5x, podle počtu obsazených válců.

Wild symbol může nahradit všechny ostatní herní symboly. Expandující wild symbol může nahradit všechny symboly a navíc se roztáhne na celý válec. Náhodný wild symbol se objeví náhodně úplně kdekoli a také může nahradit jakýkoli jiný symbol. Symbol twister pak náhodně promíchá jednotlivé symboly na válcích.

 

Hrací Automat Turbo Slots Online Zdarma

 

 

Herní symboly

Tento výherní automat pro vás má připravenou bonusovou hru, ale také obsahuje wild symboly, scatter symboly a expandující symboly. Počkejte si na jeho úžasné okamžité výhry a nechte si potvrdit, že jste narazili na další ze skvělých titulů společnosti Apollo Games.

 

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti