Menu

After Dark

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

After Dark

Hrací automat after dark online zdarmaAfter Dark je video automat, jehož téma je zasazeno do hluboké noci, kdy se zjevují krvežízniví upíři, obludné kozy, ujeté krávy a slizké vševědoucí kočky. Tento výherní automat má 5 válců, 3 řádky a 5 výherních linií. Speciálními funkcemi hracího automatu jsou expandující wild symboly (tesáky) a dodatečný násobitel výher.

Pravidla automatu

Tuto automatovou hru si můžete zahrát pouze s dostatečným herním kreditem. Vaši sázku nastavíte pomocí ovládacího tlačítka BET. Sázka bude poté zobrazena v příslušném poli na ovládacím panelu a tato částka bude následně při každém zatočení odečtena z vašeho celkového kreditu. Hru zahájíte tlačítkem START nebo tlačítkem AUTOPLAY, které aktivuje režim automatické hry.Hráč může také roztočit válce kliknutím myší kdekoli v hracím poli. Pokud se po zastavení roztočených válců na hracím poli objeví výherní kombinace, bude vám vyplacena výhra odpovídající této výherní kombinaci a aktuální sázce.Pokud se na válcích neobjeví žádná výherní kombinace, je dané kolo ukončeno a hráč může zahájit kolo další.

Průběh hry

Výherní kombinace jsou tvořeny alespoň dvěma identickými symboly, které se musí objevit na aktivní výherní linii na sousedních válcích počínaje válcem nejvíce vlevo. Všechny výherní kombinace jsou vypláceny zleva doprava a na každé výherní linii bude vyplacena pouze ta nejvyšší dosažená výhra.

Speciální funkce

Wild symbol

Wild symbol (tesáky) expanduje pouze, pokud je součástí výherní kombinace a nahrazuje jakýkoli hrací symbol na daném válci.

Násobitel výher

Výhry získané z výherních kombinací tvořených symboly Q, J, 10 a 9 jsou vynásobeny násobitelem výher 3x, 4x nebo 5x v závislosti na počtu stejných symbolů ve výherní kombinaci.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti