Menu

The Rift

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

The Rift

Hrací Automat The Rift Online ZdarmaVýherní automat The Rift vnese do vašeho života temnotu a spoustu záhad, které se odehrají v jednom velmi malém městečku. Automat obsahuje 17 výherních linií, které se rozkládají na 5 válcích. Jednotlivá hrací pole jsou pak pokryta spoustu podivných symbolů, ze kterých musíte tvořit výherní kombinace. Tento výherní automat je zkrátka určen speciálně pro hráče, kteří jsou již unaveni z klasických hracích automatů.

Hrací Automat The Rift Online Zdarma

 

Téma tohoto výherního automatu pojednává o jedné osobě, která nechtěně otevřela obrovský pentagram z obou stran zdejšího kostela. Po otevření pentagramu se v městečku začaly dít podivné věci. Na herní obrazovce se objeví například symboly hořících knih, hodinek, přívěšků v podobě chobotnice, lahviček s lektvary a mincí z jiného světa.

Funkce automatu

Tento výherní automat přináší hráčům naprosto nové a svěží herní zážitky. Jeho styl i průběh hry se naprosto liší od všech očekávání. Herní obrazovka je vytvořena v minimalistickém stylu a jednotlivé symboly se nachází seřazeny na herní obrazovce, na které nejsou vyznačeny jednotlivé válce. Za nimi tak prosvítá pozadí automatu, na kterém je vyobrazena temná zeď s pentagramem. Automat tak na vás okamžitě dýchne strašidelnou náladou.

Počet výherních linií tohoto automatu je nastaveno fixně. Hráči si tak mohou změnit pouze hodnotu sázky, která se může pohybovat od 0,10 do 100 kreditů. Pokud hráči změní hodnotu své sázky, tak dosáhnou také změny možných výher, které jsou velikostí sázky ovlivněny.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti