Menu

Magic Mushrooms

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Magic Mushrooms

Výherní Automat Magic Mushrooms Zdarma OnlineMagic Mushrooms je jedinečný pětiválcový video automat se 40 výherními liniemi od společnosti Yggdrasil Gaming. V tomto automatu máte jedinečnou a vzrušující možnost vyhrát až 75 spinů zdarma. Díky této hře navíc zažijete opravdu kouzelnou noc v lese plném kouzelných hub.

Výherní Automat Magic Mushrooms Zdarma Online

Výherní automat Magic Mushrooms patří mezi ty nejroztomilejší a nejštědřejší automaty, které tato společnost v poslední době vydala. Samozřejmostí je i spousta speciálních funkcí, které vás budou ke hraní lákat znovu a znovu. Mezi speciální funkce patří násobitelé, rozšiřující se wild symboly a spiny zdarma. Tyto funkce nejenže jsou velmi štědré, ale dělají hru velmi napínavou. Můžete si být jisti, že si tuto hru opravdu zamilujete. Kompatibilní je s operačními systémy Mac, Windows a s mobilními telefony.

Výherní automat Magic Mushrooms je vysoce kvalitní HD automatem se spoustou wild symbolů, spinů zdarma a kouzelných násobitelů. Průběh hry je rychlý a grafická stránka je opravdu 3D. Zvukové efekty jsou stejně tak přirozené jako přitažlivé a hráčům je nabídnuta celá řada sázek, ze kterých si mohou vybrat. Hodnota mincí, sázky na linii a výherní linie jsou na obrazovce jasně vyznačeny. Celkově se jedná o výherní automat, který nemůžeme než doporučit. Tak si ho pořádně užijte.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti