Menu

Double Cash

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Double Cash

Hrací Automat Double Cash Online ZdarmaVýherní automat Double Cash je pro hráče velkým lákadlem, i když není přesně jasné, zda je láká více barevné schéma, symboly nebo peněžní odměny. Hráči se zkrátka tohoto výherního automatu nemohou nabažit a zdá se, že čím více odměn získávají, tím více chtějí hrát. Pokud i vy patříte k lidem, kteří milují zlato a vše co se třpytí, tak si tento výherní automat rozhodně nenechte ujít.

Hrací Automat Double Cash Online Zdarma

 

Tento výherní automat se rozkládá na herní obrazovce o velikosti 5×3 a nabídne vám opravdové peněžní odměny. Automat je svým způsobem naprostou klasikou. Roztočit můžete 5 válců a aktivovat různé úrovně sázek. Nehledejte ale žádné výherní linie, protože výhry zde získáte všemi směry. Výher tak získáte opravdu nespočet a budou vám vypláceny poměrně pravidelně.

Mimo speciální formy vyplácení výher na vás v tomto výherním automatu čeká i jedinečná speciální funkce. Jedná se o funkci dvojitých válců, která je velmi užitečná.

Tento výherní automat začíná otevřením dveří obrovského trezoru a vy tak budete mít všechno zlato uvnitř doslova na dosah ruky. Při točení válců se na herní obrazovce budou objevovat symboly eur nebo peněz, kterými bude pokryta celá herní obrazovka.

Speciální herní funkce

Tímto výherním automatem vyjadřuje společnost Fugaso názor, že zlato je stejně důležité jako peníze. Dvojité válce v tomto automatu nejsou příliš běžnou funkcí a jednotlivé herní symboly se na válcích navíc mohou roztáhnout tak, že budou zabírat všechna pole daného válce.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti