Menu

Columbus Deluxe

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Columbus Deluxe

automat columbus deluxe zdarma onlineObjevte se slotem „Columbus™ deluxe“ nový svět plný možností na výhru a ponořte se do světa sedmi oceánů! Online výherní automat zdarma Columbus vypadá, jako by ho skutečně objevil sám Columbus. Mimo to se chlubí pěti válci a celkem devíti výherními liniemi, na kterých výhru počítáme zleva doprava. Pokud se nespokojíte s málem, pak vám online výherní automat Columbus Deluxe nabídne i jeden speciální bonus. Jedná se o symbol SCATTER, který vám nabídne celkem 10 volných spinů, v rámci kterých můžete získat další peníze.

Automat Columbus Deluxe Online Zdarma

 

Columbus Deluxe je dalším výherním automatem založeným na pravdivém příběhu, tentokrát se jedná o příběh o Kolumbovi. Stejně tak jako cesta opravdového Kolumba je i tato hra o objevování neznámého. Tentokrát budou vaše úspěchy ale mnohem lépe odměněny. Ti, kterým se líbila hra Book of Ra, si tuto hru užijí ještě více. Je mnohem rychlejší a navíc má daleko více volných zatočení. Tento výherní automat dostupný zdarma si můžete zahrát na Quasar gaming i za reálné peníze. Také můžete vyzkoušet další hry jako Cat Scratch fever a Boto bingo.

Tento výherní automat má procento návratnosti k hráči ve výši skvělých 97 %. Můžete zde vyhrát buďto 100 000 dolarů v hotovosti nebo 1000 x vaši sázku. Tato hodnota by však neměla překročit oněch 100 000 dolarů. Maximální sázka na jednu linii je 10 dolarů, takže s uvedeným procentem návratnosti k hráči můžete očekávat opravdu velké výhry. Celkově se jedná o velmi štědrou hru.

 

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti