Menu

Cleopatra 18+

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Cleopatra 18+

Výherní Automat Cleopatra 18+ Online ZdarmaCleopatra 18+ je výherním automatem s egyptským tématem. Jedná se o velmi populární hru, která obsahuje wild symboly i spiny zdarma. Pokud tedy tuto nádhernou císařovnu obdivujete, tak si zajisté oblíbíte i tento výherní automat. K dispozici budete mít 5 válců, 3 řádky a celkem 25 nastavitelných výherních linií. Hraní na tomto výherním automatu si rozhodně užijete a ještě si domů odnesete parádní výhry.

Při hraní tohoto hracího automatu se přidáte k císařovně na její plavbě na lodi. K získání výher pak musíte spojit stejné symboly na aktivních výherních liniích. Výherní kombinace ale musí vždy začínat na válci nejvíce vlevo. Celou hru navíc ozvláštní speciální symboly.

Výherní Automat Cleopatra 18+ Online Zdarma

 

Kleopatra je prvním speciálním symbolem, který vám přinese mnohem vyšší moc. Tento symbol dokáže nahradit všechny ostatní hrací symboly mimo symbolu kočky. Pomůže vám tak vytvořit mnohem více výherních kombinací. Tu nejvyšší výhru tohoto automatu získáte za spojení pěti symbolů Kleopatry na jedné výherní linii. Druhým speciálním symbolem je symbol kočky, který zobrazuje bohyni lásky a pomůže vám spustit bonusovou hru. Za tři a více těchto symbolů získáte spiny zdarma.

Jak hrát výherní automat Cleopatra 18+

Při hraní výherního automatu Cleopatra 18+ budete mít šanci zažít vaše nejlepší chvíle v životě. Nenechte si ujít příležitost zlákat se touto nádhernou královnou. Pokud vás tato představa láká, tak se dejte ihned do hraní. Automat si nemusíte stahovat a hrát můžete bez registrace. Každičký symbol tohoto automatu ve vás perfektním způsobem vyvolá vzpomínky na starověký Egypt.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti