Menu

Wheel of Luck TH

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Wheel of Luck TH

Hrací Automat Wheel of Luck TH Online ZdarmaVývojářská společnost Tom Horn Gaming přišla s naprosto nečekaným výtvorem v podobě výherního automatu Wheel of Luck. Tento automat má pro vás nespočetné množství šancí na získání výher. Jakmile toto kolo štěstí roztočíte, tak určitě získáte toužené výhry. Kolo štěstí vás velmi často dokáže obdarovat skvělými výhrami, a když k tomu dojde, tak vůbec nebudete zklamáni. Mimo to se můžete podívat na život slavných a bohatých lidí. Není tak nutno říci, že vás tento výherní automat přenese do naprosto snového světa. A to je právě to nejlepší i u všech podobných výherních automatů o společnosti Tom Horn Gaming. Tento automat online zdarma vás udrží ve střehu pomocí drobných detailů v grafické stránce. K dispozici budete mít celkem 5 válců a 25 výherních linií, takže budete mít spoustu šancí na získání výher. Pokud nepatříte mezi hráče s vysokým kontem, tak vám může připadat sázení na všech 25 výherních linií poněkud drahé. Tento výherní automat zdarma si ale můžete předem v klidu vyzkoušet a zvyknout si na jeho rytmus. Tuto možnost vám nenabídne kdekdo a je to tak další bod pro Tom Horn Gaming.

Hrací Automat Wheel of Luck TH Online Zdarma

 

Kolo štěstí se trošku podobá ruletě, ale obsahuje pouze 20 polí. Zde vše závisí pouze na vašem štěstí. Pokud je vaším šťastným číslem dvojka, tak neváhejte a ponořte se do této automatové hry. Může se lehce změnit na jednu z těch nejštědřejších her vůbec. Dalším prvkem, na který není možné zapomenout, je barevnost automatu. Barvy kola štěstí vás budou vábit už z dálky. V tomto výherním automatu můžete vyhrát 50 až 2500krát hodnotu vaší sázky. Ujistěte se proto, že jsou vaše sázky dostatečně vysoké a tento výherní automat zdarma roztočte.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti