Menu

Lost Betsoft

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Lost Betsoft

Hrací Automat Lost Online ZdarmaVýherní automat Lost obsahuje naprosto vše, co od hracích automatů společnosti Betsoft můžete očekávat, včetně tak typických 3D animací. Tento výherní automat je zasazen do viktoriánské doby, ve které se provádělo mnoho archeologických výkopů v Egyptě. Setkáte se zde tak s mumiemi, britskými archeology a spoustou egyptských typických symbolů jako je kříž Ankh a Horovo oko. Stejně jako i ve spoustě dalších automatů této společnosti zde narazíte na spoustu zábavných funkcí. Po každé výhře na vás například čeká opětovné roztočení válců, využít můžete i wild válce a zahrát si další mini hry. Zkuste například mini hru s opicí a vyberte si jednu ze štědrých bonusových výplat.

Hrací Automat Lost Online Zdarma

 

Jsem velkým fanouškem snad všech výherních automatů, které zatím společnost Betsoft vytvořila a výherní automat Lost není žádnou výjimkou. Žádný jiný tvůrce výherních automatů ještě nedosáhl tak skvělé 3D graficky a animací, díky kterým je hraní výherních automatů opravdovou zábavou. Jedinou mouchou je snad příliš časté spouštění opičí mini bonusové hry. Opětovné roztáčení válců a další bonusy ale dodávají hře opravdovou sílu, a to ani nemluvím o prostředním wild válci. Tento výherní automat zkrátka všem doporučuji.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti