Menu

Retro Style

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Retro Style

Hrací Automat Retro Style Online ZdarmaChybí vám staré dobré kasinové hry? Chtěli byste se vrátit v čase a vyzkoušet něco ze staré školy? Tak jste právě našli to pravé místo. Retro Style je výherním automatem zdarma od společnosti EGT, který se přesně hodí pro vaši nostalgickou náladu. Jedná se o výherní automat, který si můžete zahrát za opravdové peníze, ale po nějakou dobu si ho můžete zahrát i zdarma. Jakmile zjistíte, že se jedná o ten pravý retro automat pro vás, tak jděte do toho a vsaďte reálné peníze.

Hrací Automat Retro Style Online Zdarma

 

V tomto výherním automatu můžete každou vaši výhru získanou v hlavní hře vsadit v rámci bonusové hazardní hry a získat její dvojnásobek. K výběru dostanete dvě možnosti. Stačí správně uhodnout barvu otáčené karty a dvojnásobná výhra bude celá vaše. Pokud cítíte, že dnes je váš šťastný den, tak se rozhodně dejte do hraní. Společnost EGT vytvořila tento výherní automat který je jednoduchý a obsahuje spoustu zkratek, které vám dopomohou k velkému množství výher. Výherní automat má celkem 5 válců s 20 výherními liniemi. Aktivovat můžete výherní linie po pěti. Jakmile budete mít nastaveny všechny výherní linie, které si přejete, můžete válce roztočit. Pokud vás ruční roztáčení válců unaví, tak se nic neděje. Stačí kliknout na tlačítko auto play a tato funkce roztočí válce za vás.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti