Menu

Shaolins Tiger

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Shaolins Tiger

Výherní Automat Shaolin´s Tiger Online ZdarmaShaolin’s Tiger je výherní automat zdarma pocházející z dílny vývojářské společnosti Tom Horn Gaming. Tento automat vás naprosto ohromí jednoduchostí, s jakou byl vytvořen. Jedná se o velmi flexibilní a snadnou hru. Zelená a červená barva na vás bude působit až světským dojmem. Tempo hry je svěží a po celou dobu vaší hry bude stejné. Vypadá to, jako by byla doprovodná hudba složena přesně tak, aby přesně seděla na dobu točení válců a ještě více tak zdůrazňovala skvělé tempo hry. Toto je jedna z věcí, která není u většiny tvůrců výherních automatů běžná, ale při tom je to pro hráče úžasným doplňkem. K dispozici budete mít 9 výherních linií s možností vsadit si od 0,05 dolarů. Hodnotu celkové sázky si spočítáte jistě sami a určitě se tento automat bude zamlouvat i vysokým sázkařům. Navíc na těchto 5 jednoduchých válcích můžete vyhrát maximální částku v hodnotě 25 000 dolarů.

Výherní Automat Shaolin´s Tiger Online Zdarma

 

Jak jistě od výherního automatu Shaolin’s Tiger očekáváte, jeho symboly jsou orientální. Celková grafická stránka je ale pouze základní povahy s mírně moderním nádechem, který však celkový pocit z automatu vůbec nemění. Automat vám tak nabídne vyvážené herní prostření. Za tři scatter symboly zobrazené na prvním, třetím a pátém válci aktivujete 10 spinů zdarma, které můžete znovu obnovit. Bojující šaolinské dítě s mečem je wild symbolem tohoto automatu. Jednou z nejlepších věcí na tomto automatu je, že na rozdíl od ostatních automatů se neočekává, že vše dopředu víte a znáte. Tento výherní automat zdarma totiž obsahuje vlastní návod a je tak skvělou volbou i pro začínající hráče.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti