Menu

More Dice and Roll

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

More Dice and Roll

More Dice and Roll Automat Online ZdarmaKdo by si nechtěl ještě jednou hodit kostkami? Tento výherní automat vás nechá házet, kolikrát chcete. Pokud jste milovníkem kostek a výherních automatů a narazili jste na tento výherní automat, tak rozhodně nebudete litovat. Jedná se o klasický výherní automat, který má 5 válců a 40 výherních linií. Všechny výherní linie jsou v tomto výherním automatu fixní, což znamená, že budete muset vsadit na všechny, což je skvělou zprávou pro vysoké sázkaře. Symboly tohoto výherního automatu zdarma jsou všechny ovocné. A jsou velmi vábivé pro vaše oči. Tento výherní automat můžete jednoduše přepnout na automatickou hru a při manikúře sledovat, jak se vám do kapsy sypou peníze.

More Dice and Roll Automat Online Zdarma

 

Wild symbolem tohoto automatu jsou červené hrací kostky, které pro vás mají spoustu překvapení. Jsou totiž tím nejhodnotnějším symbolem, ale to není zdaleka všechno. Tyto kostky také hrají hlavní roli při směrování vašich výher tím správným směrem. Kdykoli se kostky objeví na hrací ploše, změní směr všech symbolů tak, abyste získali mnohem více výher. Jediné, co je v tomto výherním automatu poněkud nižší, je jackpot. Jeho fixní hodnota je pouhých 15 000 kreditů. V tomto výherním automatu je alespoň mnohem jednodušší tento jackpot získat, než je tomu v jiných automatových hrách. A jedinou věcí, co v tomto výherním automatu oproti jeho originálu chybí, je ten velký dolarový scatter symbol. Mimo to se ale jedná o skvělou a svěží automatovou hru.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti