Menu

Corrida de Toros

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Corrida de Toros

Výherní Automat Corrida de Toros Online ZdarmaVíte, co to je korida? Jedná se o událost, kde se toreador snaží vyhrát nad zdivočelým býkem.
Tato událost přináší jisté vzrušení a rozechvění a mnoha lidem se líbí pozorovat zápas mezi člověkem a zvířetem, aby zjistili, kdo zvítězí. Abyste se této události přiblížili, můžete si zahrát výherní automat online zdarma Corrida de Torros od tvůrce Wazdan Free Slots Gaming.

Výherní Automat Corrida de Toros Online Zdarma

 

Jedná se o pětiválcový výherní automat zdarma s deseti výherními liniemi, krásnou grafikou, speciálními funkcemi, zajímavým tématem a lákavou úvodní prezentací. Ve hře uvidíte symboly jako statečné toreadory, zuřivé býky, kopí, španělské milence zpívající serenády pod svitem měsíce, nádherné tanečnice flamenka, stejně tak jako klasické karetní symboly od esa po devítku. Symboly vám hru oživí také svými animacemi, v případě že vytvoří výherní kombinaci.

Kolekce speciálních funkcí vám zajistí zábavu na dlouhé hodiny. Pro zvýšení vašich šancí na výhru zde máte volná zatočení, wild symbol a scatter symbol. Jako wild symbol vystupuje statečný toreador a nahrazuje všechny ostatní symboly mimo symbol kopí a scatter symbol. Výhru vám přinese už ve chvíli, kdy na výherní linii spojíte dva toreadory. Zuřivý býk funguje jako scatter symbol a přináší vám výhru, jakmile se objeví alespoň třikrát kdekoli na válcích. Pokud si vytočíte minimálně tři býky na výherní linii zleva doprava, aktivují vám 10 volných zatočení. Navíc se vaše výhra může zdvojnásobit, když se vám během volných zatočení kdekoli na prostředním válci objeví symbol kopí. Výherní automat Corrida de Toros dílny Wazdan nabízí nejen kvalitní animace a grafiku, ale také mnoho příležitostí k výhře, které mohou hráči využít.
Ve zkratce, tento herní vývojář zveřejnil titul, který rozhodně stojí za investované peníze i čas a mezi hráči kasin se stane velmi rychle populární. Měli byste mu dát šanci a zkusit vaše štěstí ve hře o skvělé ceny a užít si zajímavé a štědré funkce, které automat online zdarma nabízí.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti