Menu

Hot Honey 22

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Hot Honey 22

Hot Honey 22 Automat Online ZdarmaVýherní automat Hot Honey 22 je automatem, který vás rozveselí v případě, že máte rádi krásné dívky a tetování. Když začnete hrát, objevíte se v tetovacím salónu v Asii, kde mistři tetovacího umění pokrývají nádhernými kresbami těla mladých dívek. Tento výherní automat má celkem 5 válců, 3 řádky a 25 výherních linií. A co je nejlepší, při tomto nádherném pohledu na vás čekají i opravdu velké výhry.

Hot Honey 22 Automat Online Zdarma

 

Tetování vám při získání výher velmi pomůže. Design tohoto výherního automatu se podobá starému orientálnímu tetovacímu salónu. Tak se pohodlně usaďte a užijte si naskakující výhry.

Tento výherní automat si můžete zahrát bez stahování. Jedná se o skvělou volbu, pokud si chcete zahrát hru bez žádné registrace. A při hraní s reálnými penězi na vás čekají úžasné peněžní odměny. Když se vám podaří modelku potetovat, tak budete mít ještě větší šance na získání výher. Její tělo můžete pokrýt nádhernými asijskými ornamenty, které by měly začínat na válci nejvíce vlevo. Pro ozvláštnění hry a pro její větší profitabilitu můžete ještě využít i dva dodatečné speciální symboly.

Speciální symboly výherního automatu Hot Honey 22

Ruka je symbolem, který vám pomůže tvořit více výherních kombinací. Právě tento symbol totiž dokáže nahradit všechny ostatní herní symboly. Nahradit nelze pouze symbol čínského lampiónu. Za 3, 4 nebo 5 symbolů čínských lampiónů získáte možnost zahrát si bonusovou hru, která se skládá postupně z 1, 3 nebo 10 spinů zdarma.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti