Menu

Golden Sevens

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Golden Sevens

Výherní Automat Golden Sevens Online ZdarmaGolden Sevens je dalším výherním automatem z ovocného koše společnosti Novomatic. I když tato hra neobsahuje nic opravdu nového, má pár skvělých funkcí, se kterými se u normálních her běžně nesetkáte. Například to je progresivní jackpot. Společnost Novomatic vydala pouze několik málo automatových her s progresivním jackpotem a tohle je jedna z nich. Když to ale pomineme, tak je hra velmi vzhledově nevýrazná, obsahuje stejné ovocné symboly na velmi jednoduchém pozadí. Snad pouze to jediné, co ji odlišuje od ostatních her, je čas od času objevující se symbol zlaté sedmičky. Pokud si chcete zahrát výherní automaty zdarma, vyzkoušejte například Book of Maya a Columbus Deluxe.

Výherní Automat Golden Sevens Online Zdarma

 

V této hře je 5 válců a 10 výherních linií. V případě, že se unavíte neustálým roztáčením válců, můžete použít tlačítko auto play. Také můžete využít funkci progresivního jackpotu a zvýšit tak vaše sázky. Nicméně není příliš doporučováno sázet po každé výhře, protože tak pouze zvyšujete pravděpodobnost vaší prohry.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti