Menu

Hunters Spirit

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Hunters Spirit

Hrací Automat Hunters Spirit Online ZdarmaHunter’s Spirit je výherní automat, který vás vyzve k obutí se do pohodlné lovecké obuvi a k naostření oštěpu, se kterým se vydáte na pláně na lov. Mimo jiné si ale můžete vzít i tomahavk a připojit se ke starým indiánům.

Jejich území je totiž plné ostrozrakých vlků, se kterými tuto zem sdílí i vládci oblohy, majestátní orli. Ty ale raději nelovte, protože právě oni mají léčitelskou moc a přinesou vám štěstí. Lovit můžete například bizony a poté zasadit svůj oštěp přímo do jejich srdce, jak to dělají opravdoví indiáni a poté si pochutnávají na jejich šťavnatém mase.

Hrací Automat Hunters Spirit Online Zdarma

 

Domorodí Američané věří, že lov má duchovní podstatu. Zabitím živých zvířat tak bude jejich život pokračovat v jiné podobě. K lovu můžete použít všech 5 válců tohoto automatu, které obsahují tři řádky. Vaším úkolem je spojovat stejné symboly na sousedních válcích, které musí začínat vždy na válci nejvíce vlevo. Výhry získáte na celkem 20 fixně nastavených výherních liniích. Minimální sázka tohoto automatu činí 0,20 kreditů a maximálně si na jedno zatočení můžete vsadit až 100,00 kreditů.

Tento výherní automat obsahuje ve své tabulce výplat celkem 12 symbolů. Všechny symboly tohoto automatu vypadají jako dřevěné a ozdobené tak aby vypadaly jako opravdová zvířata. Mimo běžných symbolů hracích karet můžete tvořit výherní kombinace ze symbolů ohnutých orlích zobáků, mocných orlů, širokých křídel, stáda bizonů, oštěpů a vlků.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti