Menu

Pamper Me

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Pamper Me

Automat Pamper Me Online ZdarmaPamper me je jedním z nejnádhernějších výherních automatů zdarma a možná se jedná dokonce i o výherní automat s nejúžasnějším herním rozhraním. Naprosto každý, kdo tento výherní automat vyzkoušel, o něm může říct něco pozitivního, což je opravdu neuvěřitelné. Úplně celý výherní automat má nezaměnitelný ženský vzhled. Převažující barvou je růžová, což je také ta nejběžnější ženská barva na světě. Tvůrcem tohoto výherního automatu zdarma je vývojářská společnost Habanero, a i když je použité téma zaměřeno spíše na ženy, mužům se tento automat líbí také. Jedním z důvodů bude určitě i velmi štědrý systém odměn. Tento výherní automat online zdarma má opravdu velký počet symbolů.

Automat Pamper Me Online Zdarma

 

Například zde narazíte na luxusní diamantové náušnice, diamantové prsteny, pantofle s diamanty, rtěnku se zlatými přívěšky, obrovské kytice, drahokamy, psy a nádherně ženy. Žádné klasické symboly ale nečekejte. Ovládání tohoto nádherného výherního automatu zdarma je opravdu jednoduché. Automat si mohou skvěle užít i naprostí začátečníci v herním průmyslu, kterým jsou tak dostupné naprosto všechny úžasné výhry. Ovládací panel naleznete na spodní části herní obrazovky a dokonce jsou zde i známá tlačítka pro spuštění hry s maximální sázkou a pro spuštění automatické hry. Stejně jako i většina ostatních výherních automatů od společnosti Habanero i výherní automat Pamper Me má celkem 5 válců a 25 výherních linií. Počet výherních linií ale není fixní a hráči si ho tak mohou upravit podle vlastních možností.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti