Menu

Magic Fruits 81

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Magic Fruits 81

Výherní Automat Magic Fruits 81 Online ZdarmaMilujete ovoce a výherní automaty? Pokud ano, tak byste si měli zahrát výherní automat Magic Fruits 81. Tento automat má spoustu ovoce, které vám může přinést pořádné štěstí, zvláště v případě kdy aktivují ohromných 81 výherních linií. Tak si jen představte, kolik můžete vyhrát s tímto počtem výherních linií. Částku, ze které se vám určitě zatočí hlava!
Výherní automat online Magic Fruits 81 je vytvořený pomocí nástroje pro vývoj her Unity engine tvůrcem Wazdan Gaming. Má čtyři válce a sedm výherních linií, které se při zvláštních příležitostech změní a poskytnou vám až osmdesát jedna výherních linií. Grafická stránka hry má kouzelnické téma s fialovým pozadím, na kterém se objevují zlaté čáry spolu s hvězdami a ovocem. Bude pro vás těžké neobdivovat toto pozadí, zatímco roztáčíte válce.

Výherní Automat Magic Fruits 81 Online Zdarma

 

Všechny válce výherního automatu Magic Fruits 81 jsou vyplněny šťavnatě vypadajícími malinami, švestkami, pomeranči, melouny, hruškami a hrozny. Navíc jsou zde zvony, žolíci a červené sedmičky. K tomu, abyste na tomto výherním automatu online zdarma vyhráli, musíte sesbírat 4 stejné symboly na aktivní výherní linii. Když se vám to podaří, nastane ovocná party a vaše výsledná výhra bude jejím zlatým hřebem.
Nyní se podíváme na možnosti počtu výherních linií. Na úvod hry budete mít sedm výherních linií. Toto číslo vzroste vždy, když si vytočíte symbol žolíka. V jednom specifickém kole vám to může přinést až 81 výherních linií. Co se týče speciálních funkcí, tak hra obsahuje wild symbol, který je reprezentován žolíkem. Tento symbol může nahradit všechny ostatní symboly. Může to pro vás znamenat obrovskou pomoc, když máte jen tři stejné symboly na výherní linii. Tato funkce vám zajistí spoustu výherních příležitostí. Výherní automat Magic Fruits 81 je celkově hráči hodnocen velmi dobře. Neměli byste tedy příliš dlouho váhat, než se dáte do hraní. Toto chutné ovoce máte po ruce, aby vám přineslo více zábavy, než si dokážete představit. A kdo ví, můžete být šťastným výhercem a obklopit se nekonečným množstvím ovoce. Tato hra je opravdu pro jeho milovníky!

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti