Menu

Golden Hand

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Golden Hand

Automat Golden Hand Online ZdarmaVýherní automat Golden Hand je klasickým výherním automatem, který je plný ovocných symbolů a vytvořila ho společnost Casino Technology. Symboly tohoto výherního automatu zahrnují třešně, zlaté sedmičky a zelené čtyřlístky. Použité symboly byly převzaty ze starých klasických hracích automatů. Po spuštění výherního automatu se dostanete na úvodní obrazovku, kde si můžete nastavit obtížnost hraní. Vybrat si můžete celkem z pěti režimů: těžkého, chytrého, plynulého, jemného a lehkého.

Automat Golden Hand Online Zdarma

 

Tento výherní automat se rozkládá na 3 válcích s 5 výherními liniemi a vsadit si můžete od 0,01 až do 100 mincí na každou výherní linii. Vaše celková sázka se tak může dostat až na 500 mincí na jedno zatočení. Tento výherní automat je zábavný a zároveň i jednoduchý, i když se musíte řídit určitými pravidly. Pro hráče, kteří hrají za reálné peníze, bude platit průměrný rozptyl výher.

Herní symboly

Po kliknutí na symbol tabulky výplat se před vámi otevře tabulka, která je velmi přehledná. Možná je dokonce tabulka výplat úhlednější než celý zbytek automatu. Mezi symboly tohoto automatu patří jablka, citróny, pomeranče a broskve. Hrát ale také budete s černými třešněmi, červenými třešněmi a melouny. Tím nejhodnotnějším symbolem, na který byste se měli zaměřit, je zelený pětilístek a červená sedmička. Zlatá ruka s kartami a nápisem Wild je wild symbolem. Tento symbol se objevuje pouze na prostředním válci a může nahradit všechny ostatní symboly.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti