Menu

Princess of Birds

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Princess of Birds

Princess of Birds Automat Online ZdarmaPrincess of Birds je výherní automat od společnosti Platipus Gaming, jehož hlavním tématem jsou ptáci. Tento výherní automat obsahuje spoustu nádherných symbolů představujících různé druhy ptáků. Všechny symboly jsou navíc vypracovány do nejmenších detailů. Použití animace jsou také velmi podařené a umožní vám zažít při hraní co nejvíce vzrušení. Součástí automatu je i bonusová hra, která je hodně napínavá a navíc si v ní můžete přijít i na mnohem lepší výhry. Celkově je tento výherní automat velmi zábavný a dokáže přitáhnout pozornost snad každého hráče.

Princess of Birds Automat Online Zdarma

 

Tento výherní automat se rozkládá na 5 válcích se třemi řádky a 20 výherními liniemi. Sázky se zde mohou pohybovat od 0,20 až do 20 dolarů na jedno zatočení. Výše sázky na každou výherní linii lze velmi snadno nastavit od 0,1 do 1 dolaru. Po nastavení sázky se také můžete rozhodnout, zda využijete automatickou hru. Pokud chcete hrát rychleji, tak zvolte funkci Turbo.

Herní symboly

Těmi nejméně hodnotnými symboly jsou karetní symboly. Po nich následuje několik symbolů ptáků a tím nejhodnotnějším symbolem je symbol královny. Při hraní můžete také narazit na scatter symboly a wild symboly.

Wild symbol tohoto automatu se může zobrazit kdekoli na druhém až pátém válci a může nahradit všechny ostatní herní symboly mimo scatter symbolů. Tou nejlepší funkcí jsou ale re-spiny zdarma, které aktivujete stejnými symboly. Pokud se vám podaří získat stejné symboly, budou zastaveny na svém místě a zbytek válců bude roztočen znovu, abyste měli šanci na získání vyšších výher.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti