Menu

Dice Tronic

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Dice Tronic

Hrací Automat Dice Tronic Online ZdarmaDice Tronic je dalším nádherným výherním automatem od vývojářské společnosti Zeus Play. Jedná se o jedinečný a velmi moderní výherní automat zdarma, který je přímo nadupán skvělými funkcemi. Ale nečekejte žádné zázraky. Mezi speciální symboly patří jen wild a scatter symboly. K dispozici budete mít 5 válců s 5 fixními výherními liniemi a vsadit si můžete od 1 do 100 mincí na každou hru. Pokud jste se už zamysleli nad tématem tohoto automatu zdarma, tak už vás nebudeme dále napínat. Jedná se o házení kostkou v anti gravitačním poli. A je to venku, tak originální téma jste jistě nečekali. Rozhodně se nepodobá žádnému výhernímu automatu, na který jsme kdy narazili, a za takovou originalitu patří vývojářské společnosti Zeus Play velké uznání.

Hrací Automat Dice Tronic Online Zdarma

 

Pokud se vám tento výherní automat zdarma začne zdát poněkud nudný, tak se zaměřte na velmi nápadný bílý kruhový symbol, který hraje roli wild a scatter symbolu v jednom. Jelikož tento symbol zastupuje wild symbol i scatter symbol, tak je poněkud těžké uhodnout, jakou roli bude hrát v jednotlivých případech. Nicméně scatter symbol vás dostane do hazardní hry, ve které budete mít za úkol uhodnout správnou barvu otáčené karty. Pokud se vám to podaří, tak s obrovskou výhrou vstoupíte mezi tu nejvyšší ligu hráčů. Pokud se vám to nepodaří, tak vaši výhru ztratíte. Jedná se totiž o hru s dvojnásobnou nebo s žádnou výhrou.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti