Menu

Magic Hot 4

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Magic Hot 4

Automat Online Zdarma Magic Hot 4Věděli jste, že existuje výherní automat online zdarma, který kombinuje 2D a 3D? Online automat Magic Hot 4 je doopravdy takto navržen, aby hráčům nabídl něco odlišného.
Tento výherní automat je z dílny Wazdan Gaming, mladé společnosti, která se snaží stát jedním z největších poskytovatelů softwaru. Hry od tohoto vývojáře, včetně této, cílí na tradiční hráče, kteří se již v internetovém herním průmyslu pohybují. Díky Wazdan Gaming je mnoho her, které si hráči mohou užít v kamenných casinech, nyní dostupných i online. Magic Hot 4 je výherním automatem se čtyřmi válci a deseti výherními liniemi. Protože se jedná o hru s kouzelnickou tématikou, vše se odehrává uvnitř temného hradu vyplněného kouzelnými symboly.

Automat Online Zdarma Magic Hot 4

 

Design pozadí napodobuje peklo a herní tabule uprostřed obrazovky vám umožní obdivovat ohromný hrad na vrcholu hory. Když vstoupíte do útrob tohoto zchátralého hradu, narazíte na šíleného kouzelníka. Ten ví, jak získat spoustu zlata kouzelným zaříkáváním. Pokud kouzelníka přesvědčíte, aby s vámi sdílel jeho znalosti, můžete získat neskutečné množství odměn. Buďte ale opatrní, horká ohnivá kouzla vás mohou popálit.
Cílem hry je sbírat tři stejné symboly jako jsou hrušky, pomeranče, hrozny, melouny, švestky, červené sedmičky, zvony a čarodějnice a vyhrát tak mohutné ceny. Vyhraná částka bude záležet na výši vaší sázky a můžete si zvolit od 1 do 10 výherních linií. Ikonka čarodějnice vám přinese výhru, pokud si vytočíte tři nebo čtyři na stejné horizontální linii. Při vytvoření kombinace se čtyřmi čarodějnicemi se vám zároveň také vyplatí výhra za kombinaci se třemi čarodějnicemi, pokud jsou umístěny na aktivní výherní linii. Hra Magic Hot 4 vám zajistí spoustu zábavy, a pokud věříte na štěstí, můžete získat štědré výhry. Ohromné množství ovoce se bude moci přetrhnout, aby vám pomohlo vyhrát, již od chvíle kdy poprvé zatočíte válci. Zariskujte a nebudete toho litovat!

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti