Menu

Dragon Shrine

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Dragon Shrine

Dragon Shrine Automat Online ZdarmaVýherní automat Dragon Shrine je velmi napínavý, a navíc vás úžasně ozáří nádherným pozadím, které vypadá jako odlesk světla od drahokamu. Když se vám podaří na první válec umístit všechny stacked symboly draků, aktivuje se funkce re-spinů. Symboly draků i wild symboly budou uzamčeny na svém místě a ostatní pole se točí dál. Tento výherní automat si můžete užít jak na mobilních telefonech, tak i na klasickém počítači.

Dragon Shrine Automat Online Zdarma

 

Po vaší pravé straně uvidíte tlačítko pro roztočení válců, ale pokud nechcete spadnout do monotónnosti neustálého klikání, můžete využít i funkci automatického roztáčení válců. V rámci této funkce si můžete nastavit 10 – 1000 automatických her, a pak pouze sledovat své výhry. Výplaty se v tomto hracím automatu vyplácí zleva doprava, ale při spinech zdarma budou výherní linie vyplácet oběma směry.

Minimální sázkou je v tomto online automatu 0,2 a maximálně si můžete vsadit 200. Využijte při hraní všech 40 výherních linií, a získáte mnohem více šancí na vytvoření výherních kombinací. Chybět nebude ani funkce spinů zdarma, kterých může být maximálně 20. Mimo spinů zdarma je aktivní také funkce dračích re-spinů, která aktivuje 3 re-spiny zdarma. Tuto funkci aktivujete pokrytím prvního válce dračími symboly.

Herní symboly

Výherní symboly v tomto automatu tvoří klasické karetní symboly od 10 až po eso. Tematické symboly mají podobu draků a chrámů. Mimo nich jsou zde také wild symboly, bonusové symboly a symboly drahokamů, které mají zelenou, růžovou, modrou a světle modrou barvu.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti