Menu

Jugglenaut

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Jugglenaut

Hrací Automat Jugglenaut Online ZdarmaVšichni milujeme cirkusy a vy máte nyní šanci v jednom z nich dostat angažmá. Za tuto skvělou příležitost vděčíme kreativnímu týmu vývojářské společnosti Habanero. Tento výherní automat zdarma patří definitivně mezi jeden z těch nejzábavnějších. Nejenže vám poskytne spoustu vzrušení, ale také vám dá příležitost stát se velmi bohatým člověkem, a to za velmi krátkou dobu. V podstatě se jedná o video automat s 5 válci a 50 výherními liniemi. Zároveň jde o výherní automat vhodný jak pro naprosté začátečníky, tak i pro velmi zkušené hráče. Výherní automat Jugglenaut je přímo nadupán úžasnými bonusovými funkcemi, jejichž výplaty dosahují až neuvěřitelných hodnot. Pozadí i všechny další mediální prvky jsou nějakým způsobem spojeny s daným tématem a dokáží tak skvěle vytvořit cirkusovou atmosféru. V celém automatu nenarazíte ani na jedinou chybičku, čeká vás samá dokonalost.

Hrací Automat Jugglenaut Online Zdarma

 

Když to shrneme, tak je design automatu včetně grafické stránky a použitých animací jednoduše neodolatelný. Průběh hry tohoto výherního automatu zdarma je jednoduchý a lehce ovladatelný. Ovládací prvky naleznete na spodní části herní obrazovky a mimo jiné vám umožní nastavit si vlastní hodnotu sázek. Ovládací panel je navíc intuitivní, takže je jeho použití opravdovou hračkou. Změnit můžete například počet aktivních výherních linií při každém zatočení. Hodnota vašich výher se v tomto herním automatu odvíjí od dvou faktorů. Prvním z nich je hodnota vaší sázky a druhým je konkrétní výherní kombinace. Pokud máte náladu pořádně si zariskovat, tak na vás v tomto výherním automatu čeká velký balík peněz.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti