Menu

Haunted Hallows

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Haunted Hallows

Výherní Automat Haunted Hallows Online ZdarmaTento výherní automat je určen právě pro vás, tedy pokud máte rádi strašidelný svět s překvapivými výhrami. Jedná se o video automat, který obsahuje tolik speciálních prvků, že se jedná o mnohem více než jen o jednoduchý výherní automat. Navíc vás v tomto Halloweenem inspirovaném světě čeká spousta překvapení. Celkově se jedná o automat se snadným ovládáním, který se ale pro nadšence může stát velmi snadno návykovou hrou.

Výherní Automat Haunted Hallows Online Zdarma

Tento výherní automat obsahuje celkem 3 válce s 9 výherními liniemi. Jakmile získáte kombinaci stejných symbolů na aktivní výherní linii, tak v tomto výherním automatu vyhráváte. Pro nastavení vaší sázky využijte ovládací prvky, které také slouží pro aktivování výherních linií. Po získání jakékoli výhry si můžete zahrát bonusovou mini hru, ve které máte šanci vaši výhru zdvojnásobit. Hraní této bonusové hry není povinné. Při hraní s vyššími sázkami můžete dosáhnout na vyšší výhry. Pokud chcete, tak si dokonce můžete nastavit hraní v automatickém režimu. Válce se pak budou točit naprosto bez vaší pomoci a vy se můžete soustředit pouze na sledování vašich výher.

Herní symboly

Pro získání výhry potřebujete spojit tři stejné symboly na aktivní výherní linii. Mezi symboly narazíte na duchy, černé kočky a lektvary. Za případné výherní kombinace z těchto symbolů můžete vyhrát od 10 kreditů. Speciální symboly tohoto výherního automatu mají podobu čarodějnice, Frankensteina a lebky. Jsou sice trošku méně časté, ale mají mnohem vyšší hodnotu. Za tři čarodějnice například vyhrajete 300 mincí.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti