Menu

Mega Power Heroes

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Mega Power Heroes

Hrací Automat Mega Power Heroes Online ZdarmaVe výherním automatu Mega Power Heroes můžete válce roztočit pro nastolení spravedlnosti a pro získání jackpotu v hodnotě 1000násobku vašich sázek. Tento automat vytvořila společnost Fugaso a naplnila ho postavami, které potlačují kriminalitu svými super schopnostmi. Součástí automatu jsou také naprosto dokonalé triky, které mohou vyústit v aktivaci bonusových prvků, jako jsou například stacked wild symboly s funkcí re-spinů.

Hrací Automat Mega Power Heroes Online Zdarma

 

Celý tento výherní automat vypadá jako velká skupina ozbrojených hrdinů a banditů a zaměřuje se hlavně na hráče, kteří od automatů požadují něco nového a svěžího. I když zde hráči nemohou očekávat příliš vysoké peněžní částky, jejich odměny budou dostatečně uspokojující.

V automatu vystupuje pět hlavních nebojácných hrdinů, kteří se mohou objevit na všech pěti válcích i 40 výherních liniích. Výherní linie vyznačují místa, kde byste měli tvořit výherní kombinace, abyste za ně dostali výhry. Grafická stránka automatu je plná 3D prvků a je vytvořena ve stylu kreslených komiksů. Vzpomenete si tak na populární filmy o hrdinech, jako je například Megamente nebo Úžasňákovi. Proto také tento automat oslovuje spíše mladší hráče, kteří tyto filmové akční pohádky znají.

Funkce automatu

Součástí tohoto výherního automatu je i možnost hraní zdarma. Automat se vyznačuje nízkým až středním rozptylem výher, ale díky vysokému počtu výherních linií budete vytvářet výherní kombinace velmi často. Pokud si tento automat chcete zahrát za opravdové peníze, vyzkoušejte si ho nejdříve zdarma a seznamte se s jeho ovládáním. Poté si můžete nastavit sázky v hodnotě od 0,40 až do 200,00 kreditů. Rozsah sázek je tak vysoký, že si zde přijdou na své hráči s nízkým i vysokým herním rozpočtem.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti