Menu

Geisha Story

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Geisha Story

Geisha Story Automat Online ZdarmaVýherní automat Geisha story pro vás připravila společnost Playtech. Tento automat obsahuje 5 válců a příběh, který vypráví o hrdinném a velmi urostlém samuraji a nádherné gejše.

Geisha Story Automat Online Zdarma

 

Tento výherní automat online se rozkládá na 5 válcích s 15 výherními liniemi a je plný zvratů a překvapení. Očekávejte spoustu bonusových symbolů, jako jsou například scatter symboly a wild symboly. Bonusové scatter symboly vám přinesou až 20 spinů zdarma a také je možné aktivovat násobitele, který vynásobí všechny vaše výhry 4x. Hodnota vsazených mincí se pohybuje v rozmezí od 0,10 do 1 a maximální počet vsazených mincí na jednu výherní linii je 10.

Herní symboly

Hlavním symbolem tohoto automatu je nádherná gejša a jejím úkolem je postarat se o skvělou zábavu. Gejša tráví mnoho času procházením se mezi plně rozkvetlými třešňovými stromy v překrásné japonské zahradě. Při její meditaci ji ale zpovzdálí pozoruje urostlý a mladý samuraj, který se právě vrátil z mise za ochranu svého království.

V tomto výherním automatu ale můžete také narazit na starce, který se objevuje na válcích jako scatter symbol a vyplatí vám skvělé scatter výhry. Samuraj je wild symbolem a pomůže vám dotvořit neúplné výherní kombinace. Symbol gejši je bonusovým symbolem.

Všechny postavy i symboly tohoto výherního automatu byly vytvořeny velmi esteticky, ale bylo také dbáno na jejich modernost. Podobají se tak postavám z animovaných filmů. Mezi ostatní symboly patří třešňové květy, kapr Koi, bonsaje, čajová konvička, slunečníky a vějíře.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti