Menu

Hot KTV

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Hot KTV

Hot KTV Automat Online ZdarmaVýherní automat Hot KTV obsahuje příběh o krásných ženách, se kterými můžete zajít do nějakého klubu a vyzkoušet pár koktejlů. Po spuštění tohoto výherního automatu se před vámi objeví 5 válců a velký retro neonový nápis. Kdybyste náhodou na válcích ihned potkali některou s dívek, tak nezoufejte, protože i tak vás tento výherní automat může překvapit ještě spoustou dalších věcí.

Hot KTV Automat Online Zdarma

 

Atmosféra tohoto výherního automatu připomíná podnik pro dospělé. K dispozici budete mít 5 válců a 20 fixních výherních linií. Vaše sázky se mohou pohybovat mezi 0,01 a 100 na každou výherní linii, což je skvělá šance hlavně pro hráče s vysokým rozpočtem.

Při hraní můžete využít i wild symbolů, které mohou nahradit všechny ostatní herní symboly a vytvořit tak více výherních kombinací. Třemi a více wild symboly navíc aktivujete spiny zdarma. Spiny zdarma ale nezískáte ihned. Nejdříve musíte vstoupit do mini hry a musíte si vybrat vaši oblíbenou dívku. Každá z nabízených dívek vám přinese jiný počet spinů zdarma. Podle zvolené dívky vám budou přiděleny spiny zdarma a poté si budete muset vybrat jeden z koktejlů, který vám zase přidělí násobitele výher. Jakmile budete mít jasné, kolik spinů zdarma s jakým násobitelem jste získali, budou zahájeny spiny zdarma.

Jak vyhrát

Pokud chcete v tomto automatu získat tu nejvyšší výhru, musíte spojit stejnou barvu dívky se stejnou barvou hracích polí a dosáhnout tak na jackpot. Pokud spojíte pouze jedno pole, stane se z dívky expandující wild symbol. Když spojíte pět polí, aktivujete jackpot.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti