Menu

Queen of Wands

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Queen of Wands

Queen of Wands Automat Online ZdarmaVýherní automat Queen of Wands obsahuje 5 válců a vsadit si můžete až na 40 výherních linií. Tento automat si můžete zahrát na platformách společnosti Playtech a vaší nejvyšší výhrou může být jackpot v hodnotě 1000násobku vaší sázky.

Queen of Wands Automat Online Zdarma

 

Tento automat si můžete nastavit a přizpůsobit vlastním potřebám. Zvolit si můžete počet výherních linií od 1 do 40. Hodnota sázek na výherní linii se bude pohybovat od 0,01 do 50 dolarů. Celková sázka tak může mít hodnotu od 0,40 do 2000 dolarů na každé zatočení. Ty nejvyšší výhry získáte díky stacked wild symbolu.

Výhry tohoto online automatu začínají na pětinásobku vaší sázky a tyto výhry získáte za ty nejméně hodnotné symboly. Ve hře je ale například také symbol chrliče, který vám vyplatí 400x hodnotu vaší sázky, když spojíte pět těchto symbolů na jedné výherní linii. Tu nejvyšší výhru v hodnotě 1000násobku vaší sázky vyhrajete za spojení pěti wild symbolů. Scatter symbol v tomto automatu také nechybí a při zobrazení na druhém, třetím a čtvrtém válci aktivuje spiny zdarma.

Herní symboly

Pozadím tohoto automatu je stan cirkusové věštkyně a hrací plochu pokrývají jedinečné symboly, které automatu propůjčují nádech tajemnosti a kouzel. Logo automatu je scatter symbolem a mezi další symboly patří modré vlny, zelené stromy, zářící slunce, tarotové karty a zlatý chrlič. Mimo těchto symbolů můžete na válcích zahlédnout také klasické symboly hracích karet. Každou výherní kombinaci, kterou na válcích vytvoříte, bude doprovázet krátká animace. Při hraní můžete také využít režim turbo, který zvýší herní tempo.

Spiny zdarma je možné aktivovat opětovaně, když na válcích znovu zobrazíte symboly loga automatu. Aktivování této funkce ale není tak jednoduché.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti