Menu

Piggies and the Wolf

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Piggies and the Wolf

Výherní Automat Piggies and the Wolf Online ZdarmaPiggies and the Wolf je výherní automat od společnosti Playtech, který vypráví klasický příběh o třech prasátkách. Symboly tohoto automatu jsou velmi příjemné a celou hru doplňuje zábavný soundtrack. Barvy automatu jsou z pestré palety a celou hrou vás budou provázet i animace, které vypadají pohodově a zahrnují i stylové herní symboly.

Výherní Automat Piggies and the Wolf Online Zdarma

 

Tento výherní automat se odehrává v podobném světě, jako je ten vlkův. Narazíte například na boháče nebo kytaristu, kterým je samotný vlk. Grafická stránka nemá chybu a funguje naprosto plynule. Grafická stránka vás navíc velmi rychle uvede do základního děje automatu. Automat si můžete zahrát po stažení přímo na vašem počítači, nebo si ho můžete zahrát ve flash verzi v prohlížeči zdarma, nebo za reálné peníze.

Herní symboly

Automat se rozkládá na 5 válcích s 50 výherními liniemi, které jsou nastaveny fixně. Řádky jsou v automatu celkem 4. Na válcích můžete vytvářet výherní kombinace z klasických symbolů hracích karet od 10 až do esa. Mezi další symboly patří logo vlka, bonusový symbol, prasátka, tři domečky, vlk a tři prasátka. Všechny hlavní symboly byly perfektně navrženy a mají skvělý styl. Jednoduše je navíc od sebe rozeznáte. Sázky tohoto automatu se pohybují od 0,01 do 50,00 dolarů.

Vlk v tomto automatu funguje jako wild symbol a logo automatu je bonusovým a scatter symbolem. V průběhu hry můžete aktivovat různé bonusové symboly, které vás rozesmějí. Zobrazením symbolu vlka na pátém válci aktivujete funkci Huff n Puff, která obsahuje vlka jedoucího na motorce. Vlk rozrazí jednotlivé symboly, které se pak na válcích seřadí tak, aby vám vyplatili ty nejvyšší možné výhry.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti