Menu

Fruit Farm Kajot

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Fruit Farm Kajot

Výherní Automat Fruit Farm Kajot Online ZdarmaJedná se o poměrně jedinečný výherní automat, který by si měli zahrát jak zkušení hráči, tak i naprostí začátečníci. Výherní automat Fruit Farm nabízí celkem 4 válce s 27 výherními liniemi v případě výherních kombinací tvořených třemi symboly a s 81 výherními liniemi v případě výherních kombinací tvořených 4 symboly. Pokud tedy při hraní použijete dobrou strategii a budete mít trošku štěstí, tak dokážete získat výhry opravdu v každém kole. Co je ještě důležité, tento výherní automat obsahuje také úžasné herní funkce, díky kterým je ovládání automatu intuitivní a hraní je tak mnohem zábavnější.

Výherní Automat Fruit Farm Kajot Online Zdarma

 

Jednou z hlavních funkcí, která dělá z výherního automatu Fruit Farm tu nejlepší volbu jsou jeho obrovské symboly. Tyto symboly se mohou objevit na rozloze 2×2 nebo 3×3, ale mohou se na válcích zobrazit třeba jen částečně. Ve hře je také bonus ježka, který se aktivuje, když se v některém kole na válcích neobjeví žádné výhry. Tento bonusový symbol se postará o záměnu nevýherních symbolů na výherní tak, aby hráči byla vyplacena výhra. Bonus je proveden tak, že ježek přicupitá na herní obrazovku a odnese si jeden z nevýherních symbolů. Na jeho místě ale nechá jiný symbol, který vytvoří výherní kombinaci.

Symboly

Mezi další symboly, které se ve výherním automatu Fruit Farm objevují, patří melouny, hrozny, a švestky. Za meloun získáte dvojnásobek sázky, za hrozny získáte jedenkrát vaši sázku a za švestku získáte 0,8x vaši sázku. Pomeranče vám vyplatí 0,6x vaši sázku a citróny zase 0,4x vaši sázku. Nejmenší hodnotu mají třešně, které vám vyplatí 0,2x hodnotu vaší sázky. Všechny výhry se při tom počítají ve směru zleva doprava a na každé výherní linii vám budou vyplaceny pouze ty nejvyšší dosažené výhry.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti