Menu

Golden Ticket

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Golden Ticket

Hrací Automat Golden Ticket Online ZdarmaPři psaní recenzí na hrací automaty je tak jednoduché používat taková klišé jako inovativní nebo jedinečný. U titulů od Play’N’Go se však vůbec nejedná o přehánění. Většina jejich her je totiž opravdu odlišných od automatů jiných tvůrců. A GoldenTicket je toho skvělým příkladem. Nejenže se jedná o nové téma (cirkus z roku 1800), průběh hry a nastavení je také kompletně nové. Hra se odehrává na herním poli o velikosti 5×5 a hrací kombinace platí kdekoli, kde spolu přímo v řadě sousedí tři a více stejných symbolů. Tento způsob hry byl už jednou společností Play’N’Go úspěšně použit v jejich titulu Energoonz, který propagují Pokémonům podobné postavičky mimozemšťanů. Zde oproti tomu naleznete siláky a klauny z devatenáctého století.

Hrací Automat Golden Ticket Online Zdarma

 

Tento hrací automat je velmi dobře navržen, a to od animovaných postaviček po vaší pravici až po animace objevující se na válcích. Všechno do sebe perfektně zapadá. Během jednotlivých zatočení se na pozadí ozývají zvuky z prostředí cirkusu, jako třeba šum davu. Tyto zvuky při roztočení válců doplňují tóny starých parních varhan nebo flašinetu a zvonků. Celá směska melodií je pak spuštěna při bonusové hře, která je ve stylu staré hry střílení na cíl a mimo jiné má také výjimečný design.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti