Menu

English Rose

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

English Rose

Výherní Automat English Rose Online ZdarmaVýherní automat English Rose zpracovává téma anglické smetánky z klasické viktoriánské éry. S tímto výherním automate od společnost Casino Technology zjistíte o tehdejších Angličanech opravdu vše. Mezi symboly objevíte například ženu v těch nejvybranějších šatech, muže v klasickém cylindru, porcelánové čajové soupravy a nejkvalitnější černý čaj. Naprosto vše v tomto výherním automatu je zaměřeno na aristokratickou část společnosti a budete si tak připadat jako ve slavném příběhu Pýcha a předsudek.

Výherní Automat English Rose Online Zdarma

 

Menu tohoto výherního automatu je ve stejném stylu a představí vám všechny symboly v uhlazeném a čistém stylu. Výhry zde získáte za tvoření výherních kombinací na aktivních výherních liniích, a to ve směru zleva doprava. Celou hru budou doplňovat animace i zvukové efekty. Co se týče designu tak tento výherní automatu dosahuje naprosto špičkové kvality, kterou u ostatních video automatů nenajdete.

Výherní automat English Rose se rozkládá na 5 válcích se třemi řádky a 15 výherními liniemi. Hodnota vsazených mincí je nastavena na 0,3 mincí a maximální nabízený jackpot dosahuje 200 mincí.

Speciální funkce automatu

V tomto výherním automatu můžete narazit na wild symboly a scatter symboly, které navíc aktivují spiny zdarma. Na spodní části obrazovky se nachází ovládací panel, ve kterém je možné nastavit hodnotu vsazených mincí, počet mincí vsazených na výherní linii a počet aktivních výherních linií. Také zde můžete upravit hlasitost doprovodné hudby nebo ji úplně vypnout. Automat je možné zobrazit i na celou obrazovku. Po získání jakékoli výhry budete mít možnost její hodnotu zvýšit pomocí doplňkové hazardní hry.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti