Menu

Sugar Rush WM

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Sugar Rush WM

Hrací Automat Sugar Rush WM Online ZdarmaVýherní automat Sugarrush je určený pro všechny milovníky sladkého. Místo toho, abyste se zde ale zakousli do dortíčků, zmrzliny nebo čokolády budete mít na výběr ze zdravějších variant těchto lahůdek.

Hrací Automat Sugar Rush WM Online Zdarma

 

Tento výherní automat je celý naplněn gumovými bonbóny a čokoládovými kuličkami. A je jich zde dostatek na to, aby vás zasytily.

Automat se rozkládá na 5 válcích se třemi řádky a 15 nastavitelnými výherními liniemi.

V tomto výherním automatu na vás čekají lákavá lízátka, nadýchané dortíčky se šlehačkou, gumoví medvídci, borůvkové muffiny, křupavé sušenky a čokoládové tyčinky. Všech těchto sladkých potěšení je zde hodně a můžete si jich užít do sytosti. Tomuto výhernímu automatu se nevyhýbejte, ani pokud jste na dietě. Mimo sladkých pokušení je totiž plný i sladkých výher.

Symboly tohoto výherního automatu jsou jako živé a sem tam se objeví i cukrář, který na válce doplní sladkosti všech tvarů, barev a vůní. Výherní automat s tak pozitivním a veselým tématem si jistě užijete naplno, ale rozhodně nepodceňujte jeho schopnosti. Všechny dobroty, které na policích tohoto cukrářství najdete, s sebou nesou i sladké odměny. Tak jen válce roztočte a budete moci sníst, cokoli si přejete.

Funkce automatu

Cílem tohoto výherního automatu je spojit alespoň tři stejné symboly a vytvářet výherní kombinace na aktivních výherních liniích. Pokud se vám to bude dařit, tak za to budete skvěle odměněni. Výherní kombinace se v tomto automatu tvoří vždy směrem zleva doprava a vždy vám bude vyplacena pouze ta nejvyšší získaná výhra na výherní linii. Hodnota sázek se pohybuje od 0,01 do 2,00 kreditů na každou výherní linii. Počet aktivních výherních linií si můžete také upravit podle sebe.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti