Menu

Striking Viking

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Striking Viking

Automat Striking Viking Online ZdarmaPokud se historií moc nezabýváte, tak toho o Vikinzích možná tolik nevíte. Vikingové byli obyvateli Norska, kteří přepadali a okrádali usedlosti v okolí Severního a Baltského moře. Toto historické období se proto nazývá také obdobím Vikingů a je datováno mezi osmé a jedenácté století.

Automat Striking Viking Online Zdarma

 

I kdyby vám tento výherní automat neposkytl tolik informací o Vikinzích, tak vás možná navnadí natolik, abyste si následně informaci o nich, o jejich vládě a výpravách vyhledali samotní. Tento výherní automat se rozkládá na 5 válcích s 25 výherními liniemi. Nabízený jackpot má hodnotu 7500 mincí. Automat je bohatý i na speciální funkce, mezi které patří wild symboly, scatter symboly, spiny zdarma a mini bonusová hra.

Celý tento výherní automat zdarma si můžete nastavit podle vlastních požadavků. Zahrát si můžete s 1, 5, 10, 15 nebo 25 výherními liniemi. Úroveň sázek je stanovená také vámi a začíná na 0,01 kreditu. Maximálně si můžete vsadit až 1 kredit na každou výherní linii, což dává dohromady maximální sázku v hodnotě 25 kreditů. Hráči mohou automaticky válce roztočit až 1000x, ale nastavit je také možné 5, 10, 25, 50, 100 nebo 500 automatických her. Všechny ovládací prvky jsou přehledně umístěny na spodní stranu herní obrazovky.

Herní symboly

Symboly tohoto výherního automatu jsou spojeny s tématem, ale jejich vzhled je podobný kresleným komiksům. Symbolů je zde celkem 11 a patří mezi ně stříbrný talíř s bochníkem chleba, blonďatá vikingská žena, vikingská helma s rohy, přitažlivá vikingská válečnice, dračí hlava, vikingský vůdce s vousem a vikingský válečník. Tím nejhodnotnějším symbolem tohoto výherního automatu je právě posledně zmíněný vikingský válečník.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti