Menu

Fruits N Fire

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Fruits N Fire

Fruits N Fire Automat Online ZdarmaVýherní automat Fruits & Fire patří mezi ty nejnovější hry, které můžete na trhu s výherními automaty najít. Tento výherní automat vás v ledových mrazech už pouhým svým vzhledem plným žhavých plamenů pořádně zahřeje. Mimo to ale tento automat obsahuje i spoustu žhavých funkcí, mezi které patří scatter symboly a extra wild symboly, které expandují na celý válec a pomohou doplnit výherní kombinace.

Fruits N Fire Automat Online Zdarma

 

Tento výherní automat obsahuje pouze 5 výherních linií a v podstatě se jedná o klasický ovocný výherní automat. Pro hráče má ale připraveny opravdu šťavnaté výhry, které je možné získat za zobrazení tří stejných symbolů na výherní linii. Mezi symboly pak narazíte na melouny, švestky, pomeranče a tradičně i třešně. Inovativní je v tomto výherním automatu ale jejich vzhled, který celé hře dodává moderní nádech.

Mezi moderní prvky tohoto výherního automatu patří i speciální funkce, které vám přinesou ty nejhodnotnější výhry. Wild symbol nahrazuje všechny ostatní herní symboly a tvoří tak více výherních kombinací. A tvoření výherních kombinací ještě více zjednoduší, když expanduje a pokryje celý válec.

Funkce automatu

Když hráči vytvoří tu správnou kombinaci herních symbolů, tak mohou vyhrát speciální výplatu v hodnotě 1022násobku jejich sázky. Návratnost k hráčům dosahuje v tomto automatu nádherných 96,19 %.

Tento výherní automat je dostupný pro online hraní, ale také ho můžete najít v klasických kamenných kasinech. Jeho design vás jistě osoví, zvláště pokud chcete zažít alespoň náznakem úplně první výherní automaty. Drsnost automatu pak dodávají žhavé plameny na pozadí.

Výherní automat Fruits & Fire je dostupný ve švédském, českém, rumunském, španělském, německém a anglickém jazyce.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti