Menu

Mayana

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Mayana

Automat Mayana Online ZdarmaJak napovídá samotný název, online video automat Mayana byl inspirován tématem starověkých Mayů. Tento automat má za cíl vzít vás na dobrodružnou cestu do džungle, kde můžete objevit spoustu funkcí, drahokamů a dřevěných masek. Pozadí automatu je zelené, plné listí a skvěle tak evokuje džungli. Jinak je celý automat protkán symbolikou aztéckých kmenů a válce můžete roztočit se sázkou pohybující se od 0,25 centů až po 100 mincí.

Automat Mayana Online Zdarma

 

Jak tedy Mayana vypadá? Tento automat se rozkládá na herní ploše o velikosti 3×3 a výhry zde můžete tvořit na 27 výherních liniích. Automat také obsahuje dva vnější válce, které budou ale zamknuty. V průběhu vašeho hraní můžete odemknout funkci nekonečných výher, a tím aktivovat tyto dva válce a 243 výherních linií. Nejvyšší výhry vám pomohou získat funkce Mucho Mayana a funkce re-spinů. Funkce Mucho Mayana vám vyplatí až 20x hodnotu vaší sázky.

Herní symboly

Automat Mayana je plný symbolů inspirovaných Mayskou civilizací. Mezi některé příklady patří fialový ptáček, žlutý gepard, červené opice a zelené žáby. Mezi další důležité symboly patří diamanty a dřevěné obličejové masky. Hra nicméně neobsahuje žádné scatter nebo wild symboly. Nejhodnotnějším symbolem je symbol různobarevné mayské masky.

Výherní automat Mayana má návratnost k hráčům ve výši 96,63 %, což z něho dělá perfektní volbu, pokud hledáte automat právě s touto tematikou.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti