Menu

Sorcerers of the Night

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Sorcerers of the Night

Automat Sorcerers of the Night Online ZdarmaVýherní automat Sorcerers of the Night zpracovává dávné téma, které vypráví o starých bojích mezi čaroději a lidmi. Tento výherní automat je spustitelný také na mobilních telefonech, tabletech, iPhonech a na zařízeních s operačním systémem Android. Výherní automat Sorcerers of Night zdarma je moderním automatem, který má herní pole o velikosti 5×3. Hráči si mohou v automatu užít spoustu speciálních funkcí, jako jsou například stacked wild symboly nebo stacked scatter symboly, které jim pomohou postavit se čarodějům a přemoci je. Za vaši odvahu si na dostupných 30 výherních liniích můžete vytočit opravdové bohatství.

Automat Sorcerers of the Night Online Zdarma

 

Tento výherní automat je opravdu kouzelný. Pro hráče má nachystané rovnou čtyři kouzelníky. Celkově je výherní automat Sorcerers of Night navržen přímo pro online kasina. Jeho grafická stránka je úžasná a jednotliví kouzelníci byli navrženi tak, aby jejich vzhled vyjadřoval jejich konkrétní kouzelnické schopnosti.

Tento výherní automat má kouzelné pozadí a 3D grafiku. Jednotlivé symboly potom skvěle doplňují dané téma a scénu. Ten nejkrásnější pohled se před vámi ale objeví při nahrávání hry.

Speciální herní funkce

Stacked wild symboly vám pomohou v hlavní hře i v bonusové hře. Na rozdíl od scatter symbolů, které se zobrazují pouze na druhém a čtvrtém válci, se wild symboly mohou objevit na všech válcích a mohou vám vyplatit nádherných 120 mincí při spojení dvou těchto symbolů. Pokud se hráčům ale podaří spojit wild symbolů pět, může si domů odnést výhru v hodnotě 8000 mincí. Bonusové symboly byly také navrženy tak, aby ladily s daným tématem. Wild symbol má podobu fialové koule a scatter symbol má podobu fialového kouře.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti