Menu

Power Joker Stake

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Power Joker Stake

Hrací Automat Power Joker Stake Online ZdarmaVýherní automat Power Joker se rozkládá na 5 válcích se třemi řádky a obsahuje celkem 15 výherních linií. Tento automat se vyznačuje jednoduchým designem s velmi snadným ovládáním.

Hrací Automat Power Joker Stake Online Zdarma

 

Hlavní obrazovka automatu Power Joker je opravdu minimalistická, což jen potvrzuje to, že je tento výherní automat opravdu klasickou pokerovou hrou. Válce mají na pozadí krémovou bílou barvu a celá herní obrazovka je podbarvena tmavě modrou barvou s několika dekorativními prvky. Okraje válců jsou ponechány velmi prostě jednoduchou zlatou linkou. Styl hry je tak velmi klasický. Hra obsahuje celkem 8 symbolů, které jsou uvedeny v tabulce výplat. Hraje se celkem s 5 ovocnými symboly, zvonem, žolíkem a sedmičkou. Design jednotlivých herních symbolů v hráčích jistě vyvolá nostalgické vzpomínky.

Herní funkce

Výherní automat Power Joker zdarma se před vašimi zraky naprosto změní, jakmile se na válcích objeví první bonusový symbol. Hlavní hra obsahuje super měřič s bonusovou hrou, kterou hráči spustí získáním výhry na každé výherní linii. Super měřič má hodnotu čtyřnásobku hlavní sázky. Výhry získáte v rámci bonusové hry mnohem jednodušeji, a pokud se jejich barva změní na zlatou, tak se můžete těšit na nekonečnou výplatu.

Podle klasických pravidel je žolík wild symbolem a zobrazuje se na druhém a čtvrtém válci. Vyplatit vám může od 1000 do 6000 mincí, stačí k tomu, když prostřední tři symboly budou stejné.

 

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti