Menu

Nitro Madness

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Nitro Madness

Nitro Madness Automat Online ZdarmaNemyslete si, že má tento hrací automat online něco společného s chemií. Nitro Madness je totiž celý o autech. Zažijete spoustu adrenalinu, pořádnou rychlost a skvělé dobrodružství. Je to naprosto skvělá hra na hraní po cestě do práce a při dopravní zácpě. Tento automat nastaví opravdu vysoké tempo vašeho dne, a navíc není nikdy špatné hned ze začátku dne vyhrát trochu peněz. K dispozici máte 20 výherních linií, které ale můžete podle vlastních potřeb přenastavit. Můžete si tak vsadit od 1 výherní linie do 20. Minimální částka, kterou je možné vsadit, je 0,02 mincí. Pokud hrajete se všemi 20 výherními liniemi, tak vás sázka bude stát minimálně 0,40 mincí, což je opravdu málo a můžete si tak tento výherní automat zdarma v klidu osahat.

Nitro Madness Automat Online Zdarma

 

Jelikož se jedná o závodní automat, tak se v něm objevují i tematicky laděné symboly. Narazíte na značku STOP, semafory a volant. Ničeho se ale nebojte. Stopka po vás nebude požadovat, abyste zastavili. Právě naopak. Pěkně to s ní rozjedete. Kdykoli se tyto symboly objeví na válcích, vyhrajete 5-100x hodnotu vaší sázky. Čekají vás ale i mnohem vyšší výhry. Symbol policejního auta vám přinese 500x hodnotu vaší sázky. Musíte ale nejdříve odpovědět, zda jste na straně policie nebo závodníků. Bonusový symbol tohoto výherního automatu zdarma aktivuje mini hru, která z vás udělá boháče. Vyberte si závodníka, který podle vás dokáže vyhrát závod. Když se to stane, tak si na účet přičtete 45 000x hodnotu vaší sázky.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti