Menu

Kanes Inferno

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Kanes Inferno

Výherní Automat Kane´s Inferno Online ZdarmaKane’s Inferno je vysoce kvalitní výherní automat zdarma. Vyzdvihnout je nutné hlavně jeho velmi osobitý styl, který se mi doopravdy líbil. Tento výherní automat zdarma pochází z dílny vývojářské společnosti Habanero, která v tomto případě odvedla opravdu skvělou práci. Přesně tak, celková kvalita tohoto výherního automatu se nedá s ničím srovnat. Jedinečný styl automatu je navíc velmi atraktivním prvkem. Grafická stránka je plynulá, animace jsou chytlavé, ale co je nejdůležitější, naprosto všechny prvky ladí s použitým tématem tohoto pohodového výherního automatu zdarma. Samotná hra nemá naprosto žádný zádrhel. Jde o jeden z těch nejjednodušších výherních automatů zdarma, které jsou na trhu dostupné. Jeho jednoduchost je téměř srovnatelná s klasickými ovocnými automaty.

Výherní Automat Kane´s Inferno Online Zdarma

 

Symboly tohoto výherního automatu jsou rozděleny do dvou skupin. První skupina je přímo spojena s tématem automatu. Příkladem je symbol totemu a symbol perly, ale je zde i řada dalších tematických symbolů. Druhou skupinou symbolů jsou symboly písmen a čísel. Tyto symboly také mohou nabídnout celou řadu výher, které ale nedosahují takových hodnot, jaké vám nabízí tematické symboly. Těmi nejhodnotnějšími symboly této skupiny jsou písmena A a K. Oba dva tyto symboly vám při hře s tou nejvyšší sázkou mohou vyplatit až 250 mincí. Ovládací panel hry je umístěn ve spodní části herní obrazovky. Je jednoduchý a velmi intuitivní na ovládání. Než začnete hrát, musíte se nejdříve rozhodnout o výši vaší sázky. Pokud ale chcete vyhrát opravdu vysoké částky, tak také musíte vsadit vysoko. Hodnota výher je totiž přímo úměrná hodnotě vašich sázek, ale závisí také na konkrétních výherních kombinacích.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti