Menu

Fortune 88

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Fortune 88

Fortune 88 Automat Online ZdarmaJe na čase znovu objevit jedinečnou a prastarou Čínu a její starověkou civilizaci. Vyhrát při tom můžete opravdu nádherné částky a k dispozici budete mít spoustu bonusů.

Fortune 88 Automat Online Zdarma

 

Tento výherní automat se vyznačuje nádhernou grafickou stránkou, kterou si užijí doslova všichni hráči. Narazit můžete na drobné animace, šikovné vyskakující menu a další. Celý automat je velmi jednoduchý na ovládání.

Jakmile se pustíte do hraní tohoto výherního automatu, naprosto vás pohltí. Navíc je prostředí automatu a hlavně jeho pozadí opravdu okouzlující a nádherné.

Jednotlivé válce jsou transparentní a budete tak mít možnost nerušeně obdivovat západ slunce a neuvěřitelnou krajinu plnou horských vrcholků. Ovládací tlačítka byla všechny umístěna do odděleného ovládacího panelu a nebudou tak hráčům bránit ve výhledu na tuto překrásnou krajinu.

Co se týče grafické stránky, tak je tento výherní automat téměř nepřekonatelný a naprosto se nepodobá žádnému jinému výhernímu automatu, který zpracovává stejné téma.

Automat Fortune 88 má celkem 5 válců a 30 výherních linií. Výhry zde můžete získat za zobrazení výherních kombinací ze stejných symbolů na aktivních výherních liniích. Než ale začnete hrát, nastavte si vaše sázky a aktivujte požadovaný počet výherních linií.

Herní symboly

Za každou výherní kombinaci vás čeká jiná odměna, která bude záležet na konkrétních symbolech. Jednotlivými symboly tohoto výherního automatu jsou tradiční hrací karty, červené a bílé číslo 8, lev, drak a západ slunce.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti