Menu

Bigbot Crew

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Bigbot Crew

Hrací Automat Bigbot Crew Online ZdarmaPokud vás zajímá žánr science fiction, pak je výherní automat Bigbot Crew skvělou volbou. Jedná se o automat inspirovaný hrou na skládání vlastního robota. Hlavním hrdinou tak není nikdo jiný než opravdový robot. Realistické ztvárnění automatu propůjčuje jeho kreslená podoba ve stylu animovaných pohádek. Při hraní tak budete mít o zábavu stoprocentně postaráno.

Hrací Automat Bigbot Crew Online Zdarma

 

Tento výherní automat od Quickspin vám nabízí obrovskou herní plochu s pěti válci, čtyřmi řádky a 40 aktivními výherními liniemi. Abyste si hraní automatu užili opravdu naplno, tak musíte hrát se všemi 40 výherními liniemi. Hodnota sázky začíná na 0,40 dolarech a nejvyšší sázkou je 100 dolarů. Na každou výherní linii je tak možné vsadit maximálně 2,50 USD. Návratnost k hráčům je nastavena na 96,58 %. Pozadí automatu i jeho vyprávění je zasazeno do jednoho z asijských velkoměst, kde se tři hlavní postavy (Joaquin, Danielle a Matsuo) snaží zkonstruovat své vysoce technologické roboty.

Herní symboly

Automat Bigbot Crew obsahuje 11 symbolů, z toho 9 běžných symbolů, jeden scatter symbol a jeden stacked wild symbol. Speciální stacked wild symbol je ve hře také označován jako BigBot wild symbol. Při každém zobrazení dvou nebo více BigBot wild symbolů v základní hře se spustí jeden re-spin zdarma.

Ve hře je v tomto hracím automatu 52000x hodnota vaší sázky, ale je velmi obtížné na tuto částku dosáhnout. Mnohem častější jsou výhry v hodnotě mezi 1000násobkem a 3000násobkem sázky.

Výherní automat BigBot Crew vám nabízí spoustu zábavy a re-spinů zdarma. Úžasný wild symbol vás pak k herní obrazovce doslova přilepí.

 

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti