Menu

Book of Magic Wazdan

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Book of Magic Wazdan

Automat Book of Magic Wazdan Online ZdarmaVěříte na kouzla? Pokud ano, tak máte štěstí, protože existuje výherní automat online zdarma, který vám pomůže s učením a předváděním kouzelných formulí z kouzelnické knihy. A tím je právě výherní automat Book Of Magic od tvůrce Wazdan. Tato hra vám umožní vstoupit do světa kouzel, kde se vám odhalí veškerá tajemství. Tento výherní automat má pět válců a dvacet pět výherních linií, díky nimž můžete vyhrát opravdu velké peníze. Hra je vytvořena pomocí Unity engine, takže funguje velmi dobře na všech tabletech a chytrých telefonech. Když otevřete tuto kouzelnickou knížku, naučíte se všechna kouzla, která jsou na jejích stránkách napsána.
Hra sama o sobě vypadá opravdu skvěle a obsahuje symboly s nádherným designem. Ve hře se navíc ke karetním symbolům A, K, Q, J a 10 objevují symboly kouzelníka, kobry, hradu, sovy a staré knihy.

Automat Book of Magic Wazdan Online Zdarma

 

Abyste zvýšili vaše šance na získání velkých peněžních výher, musíte se naučit co nejvíce o speciálních funkcích této hry. Na první pohled to vypadá, že tento výherní automat neobsahuje dostatek speciálních funkcí, ale jakmile začnete hrát, zjistíte, že tomu tak opravdu není.
Symbol staré knihy je scatter symbolem a přinese vám výhru už ve chvíli, když se vám kdekoli na válcích objeví minimálně třikrát. Minimálně tři knihy také aktivují 10 volných zatočení. K tomu navíc funguje symbol staré knihy jako wild symbol, takže může nahradit všechny ostatní symboly v hlavní i bonusové hře. V této chvíli stojí za zmínku, že před začátkem bonusové hry bude náhodně vybrán jeden symbol. Kdykoli se tento symbol během bonusové hry na válcích objeví, rozšíří se na celý válec a pomůže vám tak získat více výher. Výherní automat Book Of Magic vám nabízí vše, po čem toužíte. Obsahuje volná zatočení s obrovskými výhrami, scatter symbol, wild symbol, vzrušující téma a co je nejdůležitější, ohromný jackpot.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti