Menu

Burlesque

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Burlesque

Hrací Automat Burlesque Online ZdarmaVýherní automat Brulesque je zasazen do hluboké noci a je osvětlen pouze neonovými světly. Rozkládá se celkem na 5 válcích, které jsou pokryty nádhernými dívkami.

Hrací Automat Burlesque Online Zdarma

 

Celý tento výherní automat zdarma byl vytvořen jako interaktivní automatová hra s 3D grafickou stránkou. Hlavní podívanou tohoto automatu jsou skvělé noční show, kterých se můžete účastnit bez opuštění vašeho domu. Jako bonus k tomu můžete vyhrát také neprogresivní jackpot v hodnotě 4500 liber. Tento výherní automat má standardní rozvržení, které bude přívětivé pro zkušené i nové hráče.

Během hraní tohoto výherního automatu vás budou doprovázet jazzové tóny, které se v některých chvílích mohou stupňovat. Například když se na herní obrazovce objeví svůdná žena, která vás vyzve na nezapomenutelnou cestu za bonusy, wild symboly a scatter symboly. Všechny funkce tohoto automatu byly nastaveny tak, aby vás vždy přilákaly zpět ke hraní.

Co se týče vzhledu, tak vám tento výherní automat nabídne velmi atraktivní podívanou. Grafická stránka je interaktivní, pracuje se spoustou sytých tónů a je velmi dobře vyvážena.

Herní symboly

Pro získání výher v tomto automatu musíte na aktivních výherních liniích spojovat stejné symboly, které musí být alespoň tři. Mezi symboly tohoto automatu patří korzety, podvazkové pásy a skleničky se šampaňským. V tomto automatu nenarazíte na tradiční karetní symboly, ale pouze symboly tematické. Wild symbolem je zde pohled na kankánové nohy, které mohou nahradit všechny ostatní herní symboly. Symbolem pro aktivaci spinů zdarma je promiskuitní žena, která je oblečena v červeném korzetu. Bonusovým symbolem je poté silueta ženy prosvítající klíčovou dírkou. Po každé výhře můžete aktuálně vyhranou částku vložit do hazardní hry a snažit se ji ještě zdvojnásobit.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti