Menu

Golden Dice 3

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Golden Dice 3

Automat Golden Dice 3 Online ZdarmaGolden Dice 3 je pětiválcový výherní automat s 15 výherními liniemi. Jedná se o velmi průměrný výherní automat, ale díky své jednoduchosti se pro vás může stát velmi návykovým. V tomto výherním automatu si můžete vsadit 0,01 dolarů na výherní linii, což znamená, že minimální celková sázka činí pouhých 0,15 dolarů. Chcete-li si vsadit maximum, tak můžete nastavit až 0,05 dolarů na výherní linii. Dokonce i ty maximální sázky zůstávají velmi nízké. Upřímně řečeno, pokud jste vysokými sázkaři, tak se poměrně rychle začnete nudit. I tak vám ale radíme hrát s maximální sázkou, která zvýší vaše šance na získání výher. Vypadá to, jakoby vývojářská společnost Zeus Play měla jakýsi vzorec na to, aby hráčům vyplatila při hře s maximální sázkou ty nejvyšší výhry. Přesně tak to je i v tomto výherním automatu zdarma, až na to, že i ty nejvyšší výhry jsou i tak docela nízké. To je ale dáno celkově nízkými sázkami.

Automat Golden Dice 3 Online Zdarma

 

V tomto hracím automatu online na vás i tak čekají pořádné výhry. Vytočte si jackpot a do vaší kapsy přistane nádherná cena v hodnotě 20 000 dolarů. Nejsou zde žádné scatter symboly, žádné bonusy a dokonce ani žádné spiny zdarma. Hráčům, kteří si zvykli na výherní automaty zdarma, se tak tento výherní automat může zdát jako zastaralý. Není to ale pravda. Jedná se o naprostou klasiku, která vám umožní vychutnat si přímočarou hru bez jakýchkoli rušivých prvků. O grafické stránce toho není mnoho, co říci. Není příliš výrazná, ale i tak si zachovává skvělou barevnost. Tou nejlepší kvalitou tohoto automatu je ale jeho návykovost.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti